Jaki manicure na wakacjePrzed wakacyjnym wyjazdem myślimy nie tylko o tym co spakować, ale również jak się do niego przygotować. Dla kobiet bardzo ważne są takie sprawy jak depilacja, farbowanie włosów czy manicure i pedicure. Jeśli chodzi o malowanie paznokci chodzi o to, żeby wyglądały modnie, ale również pozostały ładne przez długi czas.

Okazuje się, że obecnie istnieją sposoby na to, żeby manicure pozostał w idealnym stanie przez cały urlop. Trzeba tylko użyć odpowiednich lakierów do paznokci. Jednak czy jest możliwe, żeby cieszyć się idealnym wyglądem dłoni przez cały wyjazd? Jeśli weźmie się pod uwagę manicure hybrydowy, który utrzymuje się na paznokciach do trzech tygodni, to jak najbardziej tak. Nie ma problemu z odpryskiwaniem i zarysowaniami, można więc zapomnieć o malowaniu paznokci i w pełni cieszyć się wakacjami. Oczywiście można również zdecydować się pedicure hybrydowy, który jest nawet jeszcze bardziej trwały. Pośród godnych polecenia lakierów hybrydowych można na pewno wymienić Shellac firmy CND. Kolejna propozycja to lakiery hybrydowe Gelish firmy Hand & NailHarmony. Można je kupić bez większego problemu, ale samodzielne nakładanie jest już bardziej skomplikowane. Najlepiej więc udać się po prostu do salonu kosmetycznego, który oferuje manicure hybrydowy i posiada niezbędne kosmetyki i akcesoria, aby go wykonać.

Żeby zrobić manicure hybrydowy trzeba dysponować lampą UV lub LED. Poza tym nie wystarczy położenie dwóch warstw lakieru. Konieczne jest również użycie odpowiedniej bazy i preparatu nawierzchniowego. W związku z tym manicure hybrydowy dzieli się na trzy etapy i po każdym z nich utwardza się nałożoną warstwę pod odpowiednią lampą. Usuwanie go również wymaga użycia specjalnej metody, a więc najlepiej zdać się na umiejętności kosmetyczki. Istnieją jednak również trwałe lakiery, które można nakładać i zmywać nawet w domu – CND Vinylux. Oprócz dwóch warstw koloru niezbędny jest również odpowiedni top. Lakiery Vinylux utrzymują się na paznokciach przez tydzień. Wybór kolorów jest bardzo duży i na pewno każda kobieta znajdzie coś, co będzie pasowało do jej typu urody i karnacji oraz będzie zgodne z aktualnymi trendami modowymi.

(Visited 129 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Hot trendy