Czarne sukienki dla puszystychPonieważ każda kobieta chce wygląda szczupło, a czarny optycznie wysmukla, w związku z tym wiele pań chętnie nosi czarne sukienki. Natomiast tęgie osoby powinny pamiętać o tym, że bardzo ważny jest również odpowiedni fason stroju.

Sukienki dla puszystych dziewcząt i kobiet nie muszą być wcale bardzo obszerne. Właściwie noszenie samych workowatych ubrań, to spory błąd. Chodzi przede wszystkim o to, żeby podkreślić walory figury, a tym samym odwrócić uwagę do jej mankamentów. W związku z tym wybierając czarną sukienkę na przyjęcie czy imprezę należy najpierw zastanowić się nad swoimi atutami. Niektóre panie eksponują biust, inne wcięcie w talii, a jeszcze inne zgrabne nogi. Wystarczy odpowiedni dekolt, właściwa długość oraz zwężenie czy rozkloszowanie w wybranych miejscach i od razu kobieta prezentuje się znacznie bardziej atrakcyjnie.

Ubrania dla kobiet przy kości mogą również modelować sylwetkę poprzez sprytne operowanie kolorami. Chodzi o to, żeby czarna tkanina wykorzystywana była w najszerszych miejscach. Dobry efekt można osiągnąć ubierając czarna sukienkę z jaśniejszymi wstawkami po bokach. W ten sposób wysmuklamy optycznie biodra i uda. Oczywiście sukienka może być również po prostu w całości czarna. To bardzo dobry wybór, jeśli chodzi o kreacje wieczorowe. Bywa jednak tak, że na co dzień czarny nie sprawdza się najlepiej. Na przykład kupując letnią sukienkę w rozmiarze XXL, należy myśleć nie tylko o odjęciu sobie kilku kilogramów, ale również o wysokich temperaturach, jakie panują w czasie wakacji. Czarny kolor przyciąga promienie słoneczne i szybko się nagrzewa, w związku z tym odczuwa się w nim upał jeszcze bardziej. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że istnieją również dość jasne kolory, które wcale nie poszerzają sylwetki. Z pewnością należą do nich beże i pastele. Poza tym nie każdej kobiecie jest ładnie w czerni. Wiele zależy od karnacji, koloru włosów czy oczu. Jeśli okaże się, że czarna sukienka to niezbyt udany wybór można poprzymierzać ubrania granatowe, grafitowe, fioletowe, ciemnobrązowe, ciemnozielone, itp.

(Visited 978 times, 3 visits today)

Leave a Reply

Hot trendy

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 31291 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/czarne-sukienki-dla-puszystych/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/seo/public_html/426.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdo in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435