katarzyna-sokolowskaKatarzyna Sokołowska już od dawna w swojej branży jest osobą, znaną cenioną za osiągnięcia, ale szerszej publice objawiła się dopiero w ostatnim czasie. Telewidzowie a dokładnie fani programu Top Model poznali ją jako jedną z jurorek. Kobieta z niebanalnym podejściem z branży modowej, na pozór miła drobna, z czasem okazała się stanowczą i bardzo dobrze znającą się na pokazach, modzie i pracy modelek. Patrząc na nią można śmiało stwierdzić, że jest to typowa Katarzyna; trochę kapryśna, ale obowiązkowa i sumienna, lubi zaszaleć ale doskonale zna swoje miejsce w życiu i wie jak dążyć do celu. Tak więc znaczenie imienia Katarzyna świetnie charakteryzuje tą osobę. W świecie mody zaistniała zajmując się reżyserowaniem i choreografią dużych pokazów jak i innych wydarzeń modowych. Od wielu lat udaje się jej podejmować współpracę z największymi domami mody na świecie oraz znamienitymi projektantami, modelkami i agencjami reklamowymi. Prowadzi też przygotowania do pokazów mody za granicą.

Na ekranie emanuje swoim profesjonalizmem. Daje się to zauważyć w każdej jej wypowiedzi. Nic dziwnego, bowiem tą branżę zna od podszewki i wie jak podejść do oceny stylu, wyglądu i charakteru danej modelki. Jej wymagająca i surowa postawa owocuje dobrymi efektami, znak to, że z największą dokładnością podchodzi do tego co robi. Dlatego też styl Katarzyny Sokołowskiej można ocenić jako klasyczny, ale i modny. Umiejętnie łączy elementy garderoby eksponując atuty swej szczupłej sylwetki. Doskonale prezentuje się w eleganckich prostych i krótkich sukienkach, ale nie zapomina o podążaniu za trendami, zdarza się jej wystąpić w nietuzinkowych kreacjach. Dodatkowo krótka fryzura na pozór typowo męska, sprawia, że całość tak ubiór jak i wygląd twarzy harmonizują, emanując świeżością oraz kobiecością. Jak każda kobieta uwielbia wysokie szpilki. Ponieważ może poszczycić się zgrabnymi nogami, założenie wysokich obcasów i fikuśnej mini lub rozkloszowanej dziewczęcej spódniczki nie jest dla niej żadnym problemem.

Stylizacje Kasi Sokołowskiej są zawsze w dobrym guście, przemyślanie, nie przytłaczają nadmiarem kolorów czy form; są wręcz minimalistyczne, a ona sama uwielbia drogie dodatki biżuteryjne i nie tylko. Z pewnością mało kto dzisiaj wie, że mówiąc zdrobniale Kasia – współczesna ikona stylu zrobiła doktorat z XVII i XVIII-wiecznej hagiografii oraz jest magistrem teologii. Jest to naprawdę wspaniałe jak umiejętnie łączy równowagę w pracy z szaleństwem jakie otacza świat mody, pogoń za pieniądzem i sławą. Jest osobą zrównoważoną i skromną na swój sposób, być może to za sprawą zdobytej na studiach wiedzy nie tylko teoretycznej, ale wręcz życiowej.

(Visited 181 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Hot trendy