tuniki-dla-pan-po-40-50Moda nie dla wszystkich jest łaskawa. Zazwyczaj w butikach odzieżowych widzimy propozycje młodzieżowych stylizacji. Rzeczą naturalną jest lansowanie tego rodzaju ubiorów, jednak jak wybrać coś dla siebie, kiedy tak typowe rozwiązania i propozycje nie są w naszym guście? Co więcej nie wszystkie z nich są do przyjęcia pod kątem wiekowego dopasowania. Jak się w takim razie ubierać, co kupować, by czuć się dobrze w ubraniach, adekwatnie do swojego wieku, a także jak dobierać garderobę by nieco odmłodzić swój wizerunek? Może się okazać, że młodzieżowe rozwiązania nie są takie do końca złe. Chodzi o wyczucie granicy między przesadą oraz chęcią podkreślenia swego dojrzałego wieku. W żadną z tych stron nie należy przesadzać. Chęć znacznego odmładzania się bywa źle postrzegana, a co więcej, w niektórych przypadkach, po prostu źle wygląda.

Co zatem radzić kobietom dojrzałym?

Chociaż podziały wiekowe zniknęły, jako, że dzisiaj panie mogą o siebie zadbać na wiele sposobów i czuć się cały czas młodymi, to jednak umiar jest potrzebny w pewnych sprawach. Zdecydowanie na najwięcej szaleństwa mogą sobie pozwolić kobiety po 35 roku życia a przed 50-tym. Przy tym szczupła sylwetka pozwala nosić dzianinowe tuniki z legginsami lub długie koszulowe bluzki z jeansu. Co do kolorystki, dobieramy ją w szczególności pod kątem sytuacji, nie wieku, jednak zbyt młodzieżowe i krzykliwe stroje zostawmy nastolatkom i studentkom. Chodzi o połączenie dobrego gustu ze swobodą, potrzebną w pewnych momentach.

Jeśli już chcemy zainwestować w ciekawy strój lepiej wybierać tuniki z cekinami, ćwiekami czy brokatem. Są to eleganckie ozdobniki, błyszczące i dające poczucie wyjątkowości ubioru. Takie dodatki ożywiają wizerunek, zatem nie należy myśleć, że w pewnym wieku trzeba się już zdać tylko na bezpieczną klasykę. Owszem,ta jest potrzebna, ale o wiele lepiej wybierać te elementy garderoby, które zostały utrzymane w tej stylistyce klasycznej a jednak odświeżone przez dodatki. Przykładem dobrym tutaj są tuniki pikowane, z czarnymi wstawkami ze skóry. Bardzo dobry pomysł do pracy jak i na imieniny u przyjaciółki. A jeśli wybierzmy naprawdę ekskluzywny model to także na prywatkę karnawałową czy imprezę sylwestrową.

Szukając czegoś co byłoby modne i jednocześnie odpowiednie dla sylwetki 50-letniej kobiety, powinno się wybierać tuniki dopasowane w talii lub umiejętnie maskujące wałeczki na plecach czy brzuchu. Warto korzystać z kontrastowych kolorystycznych zestawień, one ożywiają. Zatem tunika o żywym szafirowym ubarwieniu i czarne legginsy a do tego cieliste szpilki, bardzo dobra kompozycja dla dojrzałej pewnej siebie kobiety.

(Visited 543 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Hot trendy

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 31894 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/modne-tuniki-dla-dojrzalych-kobiet/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/seo/public_html/426.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('sh in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435