Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Tuniki dla pań po 50 2018

tuniki-dla-pan-po-40-50Moda nie dla wszystkich jest łaskawa. Zazwyczaj w butikach odzieżowych widzimy propozycje młodzieżowych stylizacji. Rzeczą naturalną jest lansowanie tego rodzaju ubiorów, jednak jak wybrać coś dla siebie, kiedy tak typowe rozwiązania i propozycje nie są w naszym guście? Co więcej nie wszystkie z nich są do przyjęcia pod kątem wiekowego dopasowania. Jak się w takim razie ubierać, co kupować, by czuć się dobrze w ubraniach, adekwatnie do swojego wieku, a także jak dobierać garderobę by nieco odmłodzić swój wizerunek? Może się okazać, że młodzieżowe rozwiązania nie są takie do końca złe. Chodzi o wyczucie granicy między przesadą oraz chęcią podkreślenia swego dojrzałego wieku. W żadną z tych stron nie należy przesadzać. Chęć znacznego odmładzania się bywa źle postrzegana, a co więcej, w niektórych przypadkach, po prostu źle wygląda.

Co zatem radzić kobietom dojrzałym?

Chociaż podziały wiekowe zniknęły, jako, że dzisiaj panie mogą o siebie zadbać na wiele sposobów i czuć się cały czas młodymi, to jednak umiar jest potrzebny w pewnych sprawach. Zdecydowanie na najwięcej szaleństwa mogą sobie pozwolić kobiety po 35 roku życia a przed 50-tym. Przy tym szczupła sylwetka pozwala nosić dzianinowe tuniki z legginsami lub długie koszulowe bluzki z jeansu. Co do kolorystki, dobieramy ją w szczególności pod kątem sytuacji, nie wieku, jednak zbyt młodzieżowe i krzykliwe stroje zostawmy nastolatkom i studentkom. Chodzi o połączenie dobrego gustu ze swobodą, potrzebną w pewnych momentach.

Jeśli już chcemy zainwestować w ciekawy strój lepiej wybierać tuniki z cekinami, ćwiekami czy brokatem. Są to eleganckie ozdobniki, błyszczące i dające poczucie wyjątkowości ubioru. Takie dodatki ożywiają wizerunek, zatem nie należy myśleć, że w pewnym wieku trzeba się już zdać tylko na bezpieczną klasykę. Owszem,ta jest potrzebna, ale o wiele lepiej wybierać te elementy garderoby, które zostały utrzymane w tej stylistyce klasycznej a jednak odświeżone przez dodatki. Przykładem dobrym tutaj są tuniki pikowane, z czarnymi wstawkami ze skóry. Bardzo dobry pomysł do pracy jak i na imieniny u przyjaciółki. A jeśli wybierzmy naprawdę ekskluzywny model to także na prywatkę karnawałową czy imprezę sylwestrową.

Szukając czegoś co byłoby modne i jednocześnie odpowiednie dla sylwetki 50-letniej kobiety, powinno się wybierać tuniki dopasowane w talii lub umiejętnie maskujące wałeczki na plecach czy brzuchu. Warto korzystać z kontrastowych kolorystycznych zestawień, one ożywiają. Zatem tunika o żywym szafirowym ubarwieniu i czarne legginsy a do tego cieliste szpilki, bardzo dobra kompozycja dla dojrzałej pewnej siebie kobiety.

(Visited 674 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Hot trendy