fryzura-na-wesele-dla-mamyKażda mama na weselu swojego dziecka powinna prezentować się zjawiskowo. Pomocne w tej kwestii okażą się nie tylko wyjątkowe kreacje idealnie dopasowane do sylwetki, ale także elegancko skonstruowane fryzury.
Dojrzałe panie będą wyglądać modnie i stylowo pod warunkiem, że wybiorą typ uczesania odpowiedni do swojego wieku. Zatem zdecydowanie odradza się nazbyt ekscentryczne cięcia i stylizacje, co jednak nie oznacza konieczności ograniczania się do staromodnych trwałych a la „baranek”. Urodę mam i teściowych podkreślą umiejętnie dobrane strzyżenie, koloryzacja i modelowanie.

Poza dopasowaną kompozycją fryzury niezwykle istotny jest kolor kosmyków. Dojrzałym kobietom zazwyczaj pasują ciepłe barwy– brązy ze złocistymi refleksami, delikatne karmele i stonowanie kasztany, choć niektóre panie równie efektownie prezentują się w kruczoczarnych kosmykach, czy chłodnych odcieniach blond.

Z upływem lat włosy tracą pierwotną gęstość i elastyczność wymagając coraz intensywniejszych zabiegów pielęgnacyjnych, dlatego większość pań w średnim wieku nosi krótkie kosmyki. Szczęśliwe posiadaczki długich i gęstych włosów mogą ułożyć z nich fale lub podkręcić na okrągłej szczotce, a część górnych pasm z obu stron przedziałka warto spiąć z tyłu głowy ozdobną klamrą.

Półdługie fryzury to optymalne rozwiązanie dla kobiet o rzadkich ale zadbanych i zdrowych kosmykach. Panie o średniej długości pasmach sięgających do ramion mogą podkręcić ich końce od wewnątrz, co zapewni fryzurze lekkości i sprężystości. Podwinięcia w różnych kierunkach dodatkowo nadadzą kosmykom optycznej objętości, a jednocześnie pozwolą zamaskować ewentualne zmarszczki na szyi.

Klasyczne koki to propozycja dla kobiet w każdym wieku. W przypadku cienkich włosów dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie wypełniacza w formie specjalnej gąbki zawiązywanej na czubku głowy i oplatanej naturalnymi kosmykami. Ważne aby nie spinać wszystkich włosów tylko pozostawić kilka luźnych pasm wokół twarzy.

Zdecydowanie najwięcej pań w średnim wieku nosi krótkie włosy, które są wygodne i praktyczne, ale nieumiejętnie ścięte sprawiają wrażenie niezbyt kobiecych i nieeleganckich. Dlatego konieczna jest wizyta w profesjonalnym salonie fryzjerskim i dopasowanie modnej kompozycji do typu urody. Krótkie włosy można ułożyć w uroczego boba, dodającego fryzurze objętości i lekkości, albo grzybka, którego specyficzne cieniowanie działa odmładzająco. Kilka lat odejmą także grzywki – proste lub asymetrycznie ścięte.

(Visited 415 times, 2 visits today)

Leave a Reply

Hot trendy

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 32076 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/fryzura-dla-mamy-na-wesele/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/seo/public_html/426.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435