Fryzura na SylwestraJeżeli ktoś potrafi sam uczesać się w ładny i ciekawy sposób, to nie musi się przed Sylwestrem umawiać z fryzjerem. Natomiast na pewno warto zacząć zastanawiać się nas wyborem uczesania już jakiś czas przed balem czy imprezą, żeby wiedzieć co będzie potrzebne do jego przygotowania. Decydując się na określony rodzaj fryzury trzeba wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Między innymi aktualne trendy, a także to jakie ułożenie włosów jest najbardziej twarzowe.

Na pewno uczesanie powinno pasować do sylwestrowej sukni. Jeżeli jest to elegancka kreacja, to bez wątpienia odpowiedni będzie kok. Żeby wykonać klasycznego koka zaczynamy od rozczesania i tapirowania włosów od nasady. Robimy to za pomocą grzebienia. Następnie przekładamy włosy na jeden bok i przypinamy je wsuwkami, jak najbliżej środka tylnej części głowy. Zbieramy włosy i chowamy końcówki, a następne przypinamy je wsuwkami od drugiej strony i na środku. Można też zrobić niskiego koka z warkocza. Po rozczesaniu włosów robimy niskiego kucyka i zaplatamy z niego warkocza, którego następnie rozluźniamy i zawijam dookoła gumki. Chowamy końcówkę warkocza do środka i przypinamy wsuwkami. Na końcu można dodać ozdobne spinki, piórka czy inne elementy, które urozmaicą naszego koka. Ostatnio modne są wysokie koki, na czubku głowy. Natomiast warto się zastanowić czy aby na pewno jest to odpowiednia fryzura na bal sylwestrowy. Ewentualnie można wybrać  takie uczesanie na luźniejsza imprezę w pubie czy klubie.

Bez względu na to czy wybieramy się na zabawę sylwestrową dla singli czy też na przyjęcie dla par chcemy jak najładniej wyglądać. Bez wątpienia bardzo atrakcyjnie i kobieco prezentują się wszelkiego rodzaju loki i fale. Można zrobić je samodzielnie w domu. Wystarczy pianka do układania włosów, lakier oraz lokówki, papiloty, termolokówki lub tak zwana gofrownica do włosów. Natomiast jeśli kobieta ma krótkie włosy, to może przed balem sylwestrowym ułożyć je w jakiś specjalny sposób. Stosując mocny żel do włosów można zrobić coś na kształt irokeza lub właśnie całkowicie gładką fryzurę. Ciekawym pomysłem może być użycie jednorazowego preparatu do koloryzacji włosów. Dzięki niemu można zrobić sobie na przykład niebieskie, czerwone czy zielone pasemka.

(Visited 187 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Hot trendy